16 listopada 2017 08:39 | Biblioteka

Pan Kleks w bibliotece.

14 listopada w bibliotece szkolnej podsumowaliśmy konkurs biblioteczny pt."Zaprojektuj strój dla Pana Kleksa " oraz "Magiczny świat bajek". Zwycięzcami konkursu zostali:

Patrycja Bodzich

Zosia Karasińska

Amelia Wierzbicka

Roksana Siwek

Kasia  Skrobot

Julia Jamorska

Julia Tkacz

Laureatom konkursu zostały wręczone nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców oraz słodycze!!!

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych przedsięwzięciach czytelniczych!!!