22 listopada 2017 10:52 | Biblioteka

Drodzy Rodzice uczniów klas pierwszych...

Drodzy Rodzice!

Wasze dziecko po raz pierwszy odwiedziło bibliotekę szkolną. Mamy nadzieję, że razem z wizytą rozpocznie się nowy etap ich życia pełen książkowych przyjaciół, kolorowych przygód.

Zwracamy się do Was z prośbą o zachęcenie dzieci do czytania, zwracanie uwagi na poszanowanie książek i terminowe zwracanie wypożyczonych pozycji ponieważ czekają na nie kolejni czytelnicy.

Prosimy o włączenie się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

„Cała Polska czyta dzieciom”

Ogólnopolski program rozpoczęto 1 czerwca 2001r. Celem akcji jest rozbudzenie u dzieci zamiłowania do czytania i wyrobienie nawyku na całe życie. Fundacja radzi, że najważniejszą rzeczą, jaką może zrobić rodzic dla swojego dziecka, obok okazania miłości, jest  głośne czytanie.

Chodzi nam o codzienny RYTUAŁ CZYTANIA.

DZIĘKUJEMY!!!