08 grudnia 2017 08:39 | Biblioteka

Czas Andrzejek już nadchodzi, w szkole o to się rozchodzi!!!

W dniu 30 listopada w nasze bibliotece obchodziliśmy andrzejki – dzień wróżb i zabaw. Uczniowie z gimnazjum i liceum wcielili się w role wróżbitów i przygotowali ciekawe zabawy dla swoich młodszych kolegów. Każdy chętny uczeń mógł sprawdzić co przyniesie mu przyszłość.

Zapach wosku i pełen uroku wystrój naszej „komnaty” sprawił, że atmosfera była pełna magii….

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych……