05 marca 2018 12:57 | Biblioteka

Mądrej głowie dość dwie słowie!!!!

W ramach Tygodnia Kultury Języka biblioteka szkolna zaprasza od poniedziałku do piątku na każdej przerwie szkolnej do udziału w potyczkach językowych. Czekają na Was:

• Łamańce językowe,
  • Zabawy ze związkami frazeologicznymi,
  • Krzyżówki, rebusy,
  • Zagadki językowe.

Zachęcamy do wspólnej zabawy. To świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności językowych!!!

Zabierzcie ze sobą dobry humor!!! Każdy z Was może okazać się mistrzem !!!