25 października 2012 11:43 | Biblioteka

Konkurs: "Zareklamuj swoją bibliotekę".

Konkurs adresowany jest do uczniów klas V-VI. Termin składania prac do 26.11.2012r. Celem konkursu jest promocja biblioteki szkolnej oraz doskonalenie umiejętności plastycznych i artystycznych. Organizatorem jest Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty w Kielcach.

Zasady konkursu:

- tematyka plakatu: "Zareklamuj swoją szkolną bibliotekę";

- technika wykonania: techniki malarskie, collage, projektowanie komputerowe;

- format: A3;

- do pracy należy dołączyć zgodę na nieodpłatne publikowanie pracy.

Prace prosimy składać do biblioteki szkolnej. Zapraszamy! Przewidziane są atrakcyjne nagrody.