21 maja 2013 11:35 | Biblioteka

Solilandię dobrze znamy i w konkursach zwyciężamy!

"... aż wreszcie odnaleźli sekretne przejście do Solilandii. Wtedy oczom ludzi ukazała się rozległa kraina, o której istnieniu nikt dotąd nie miał pojęcia..."
Dnia 14.04.2013r w bibliotece odbył się szkolny konkurs pt." W krainie Solilandii". Wzięły w nim udział klasy:Ia ; Ib ; IIb ; IIIa;  IIIb.
Drużyny kolejno rozwiązywały test ze znajomości lektury, nastepnie losowały fragmenty książki. Zadaniem drużyny było prawidłowo odpowiedzieć na pytanie i podać uzasadnienie. Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością treści książki Beaty Kołodziej "Solilandia - tom I" - "Pmiętniki Wielickiego Skrzata".
Zwycięzcą konkursu została kl. IIIb, miejsce II zajęła kl. IIIa i Ia . Miejsce III drużyna z klasy II b.
Uczestnicy uhonorowani zostali pamiątkowymi dyplomami i symbolicznymi nagrodami. Były emocje, rywalizacja, śmiech i zabawa. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy w przyszłości do wspólnej zabawy!