02 grudnia 2016 09:12 | Świetlica

Konkurs na "Kartkę bożonarodzeniową" i "Ozdobę choinkową".

Świetlica szkolna ogłasza konkurs na:

„Kartkę bożonarodzeniową”

„Ozdobę choinkową”.

Najpiękniejsze ozdoby choinkowe, wezmą również udział w gminnym konkursie,

organizowanym

przez Dom Kultury w Małogoszczu

pt. „Bombowa Ozdoba Choinkowa”.

Kartki świąteczne prosimy przynosić do świetlicy szkolnej

do dnia 20.12.2016, natomiast ozdoby choinkowe

do dnia 05.01.2017.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni, a prace przechodzą na własność organizatora.