28 lutego 2017 15:58 | Świetlica

Konkurs na najładniejszą Palmę Wielkanocną

Świetlica szkolna ogłasza konkurs na najładniejszą Palmę Wielkanocną.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać tradycyjne Palmy Wielkanocne. Polecana technika wykonania: materiały naturalne:  żarnowiec, bukszpan, bazie, suche kwiaty, wydmuszki, wstążki, bibuła itp.  Palma musi wynosić min. 25 cm wysokości.

Konkurs organizowany w dwóch kategoriach wiekowych:
I kategoria – klasy I-III
II kategoria – klasy IV-VI.

Prace powinny być oznaczone twardą metryczką mocno przytwierdzoną do palmy, zawierającą następujące informacje:
- imię i nazwisko ucznia
- klasa.

Prace należy składać do świetlicy szkolnej w terminie nieprzekraczalnym 30 marca 2017r. Rozstrzygnięcie konkursu i nagrodzenie prac w dniu 3 kwietnia 2017r.

Do konkursu nie zostaną dopuszczone prace zawierające elementy niezgodne z regulaminem,
a w szczególności gotowe palmy wielkanocne, wykonane ze sztucznych materiałów i elementów ozdobnych.

Organizator zastrzega sobie prawo zatrzymania wszystkich prac.

Oceniając prace jury będzie brało pod uwagę:
- Zgodność z regulaminem konkursu,
- Pomysłowość i inwencję twórczą uczestników konkursu,
- Dobór odpowiednich materiałów i elementów zdobniczych,
- Wielkość i bogactwo użytych materiałów,
- Estetykę wykonania pracy.

Zapraszamy do udziału :)

Dorota Zakrzewska