24 stycznia 2018 10:56 | Świetlica

Konkurs plastyczny "Moja Kartka Walentynkowa"

Świetlica szkolna ogłasza konkurs plastyczny „Moja Kartka Walentynkowa” organizowany przez Dom Kultury Zameczek w Kielcach.

- Do konkursu można zgłaszać prace plastyczne w formacie A-5.

- Technika wykonania prac jest dowolna oprócz materiałów sypkich jak: kasza, ryż, makaron, tłuczone bombki itp.

- Każdy uczestnik może dostarczyć maksymalnie 3 prace.

Prace należy dostarczyć do 1 lutego 2018r. do świetlicy szkolnej SP do p. Weroniki Luty-Babiarz, Doroty Nowaczek, Pauliny Wątor.