Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Filmy

Miniatura video

"Edukacja, naturalnie!" - odc.5

"Edukacja, naturalnie!"- cykl telewizyjnych programów publicystyczno-edukacyjnych - odc.5. Ostoja Dworska. Grzegorz Szymański przebrany za świętokrzyskiego chłopa proponuje: - Warsztaty z zakresu edukacji ekologicznej na polskiej wsi - Warsztaty edukacyjne w zakresie dziedzictwa kultury wsi, tradycyjnych zawodów, rękodzieła i twórczości ludowych Teresa i Eugeniusz Maciejak pielęgnują tradycję wikliniarską od ponad 100 lat. Swoja pasją i wiedzą chętnie dzielimy się podczas plenerów wikliniarskich, które organizujemy dość często. Ale przez cały rok zapraszamy także do swojego gospodarstwa. Dzieci bardzo angażują się w prace, takie jak sortowanie, korowanie czy samodzielny wyplot prostych form. Metodyka prowadzenia lekcji. Omówienie rzemiosła artystycznego, pokaz narzędzi, form i wyrobów. To swoiste mini-muzeum. Dzieci zwiedzają także plantację. Bardzo angażują się w prace, takie jak sortowanie, korowanie czy samodzielny wyplot prostych form, które są świetną pamiątką z pobytu w gospodarstwie.

Zobacz film »

Miniatura video

Narty dzieciom w Krajnie kl 2 c SP Małogoszcz

Narty dzieciom w Krajnie kl 2 c SP Małogoszcz

Zobacz film »

Miniatura video

Jasełka 2014 w Szkole Podstawowej w Małogoszczu.

Mix zdjęć z Jasełek, które odbyły się 19.12.2014 w SP Małogoszcz.

Zobacz film »

Miniatura video

Wszystkie Kolory Świata

Wszystkie Kolory Świata to projekt UNICEF skierowany szkół. W akcję włączyła się Majka Jeżowska, Ambasador Dobrej Woli UNICEF. Więcej informacji: http://www.unicef.pl/szkoly-i-uczelnie/akcje-szkolne/wszystkie-kolory-swiata_38

Zobacz film »

Miniatura video

Rywalizacja sportowa klas 6

W ramach programów: "WF z klasą" oraz "Trzymaj formę"

Zobacz film »