Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

20 października 2014 17:09 | Aktualności

RATUJMY I UCZMY SIĘ RATOWAĆ

16 października Nasza Szkoła wraz z Wielką Orkiestra Świątecznej Pomocy brała udział w akcji RATUJMY I UCZMY SIĘ RATOWAĆ.

Akcja ta polegała na jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej na fantomach.

Uczniowie wraz z nauczycielami, na czele z naszą pielęgniarką p. Bogusławą Skrobot, przeprowadzili próby resuscytacji na 5 fantomach.

Program edukacyjny RATUJMY I UCZMY SIĘ RATOWAĆ dotarł już do większości szkół w Polsce. Skala tego projektu jest ogromna. Jest to absolutny rekord świata, gdyż Polska jest pierwszym krajem na świecie, w którym wprowadzono na tak ogromna skalę naukę podstawowych czynności ratujących życie do szkół podstawowych.

W ubiegłym roku w półgodzinnej próbie ustanowienia rekordu na terenie całego kraju wzięło udział  aż 83111 osób.

Dziękujemy Wszystkim za udział, cieszymy się, że udało się przeprowadzić tę akcję razem z Jurkiem Owsiakiem.

 

I. Dewerenda

 

Przeczytano: 561 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: