Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

10 marca 2015 12:56 | Aktualności

WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA

Projekt UNICEF, na etapie szkolnym zakończył się sukcesem Uśmiech Akcja adopcyjna pozwoliła zebrać 400 zł!!! Pieniążki prężnie zbierali uczniowie, rodzice i nauczyciele. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w całą akcję.

Jednak na tym nie koniec!!! Z ponad 30 pięknych i wyjątkowych laleczek wybrana została jedna, która bierze udział w dalszym konkursie!!! 

Przypominamy, że walczymy o koncert Majki Jeżowskiej! Uśmiech

Konkurs odbywa się na stronie Facebook.pl Wszystkie Kolory Świata pod likniem https://apps.facebook.com/unicef-kolory-swiata/?fb_source=search&ref=ts&fref=ts

Jak głosować? Wystarczy kliknąć w ikonkę „Oceniaj laleczki”. Wśród wielu konkursowych laleczek znajduje się i reprezentantka naszej Szkoły Podstawowej! Należy ją odnaleźć i oddać głos!!! Uśmiech

Można też bezpośrednio ją znaleźć pod linkiem

https://apps.facebook.com/unicef-kolory-swiata/galeria.powieksz?lalka=430

Głosowanie odbywa się tylko przez portal Facebook.pl Z jednego konta można oddać tylko jeden głos!!! Głosowanie rozpoczęło się dziś. Trwać będzie do dnia 16.03.2015 roku do godziny 11.00!!!

Prosimy o liczne głosy!!

Dziękujemy serdecznie za pomoc Uśmiech

 

Patrycja Bień
Ewa Sanek 

Przeczytano: 1113 razy. Wydrukuj|Do góry