Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

16 grudnia 2015 19:44 | Aktualności

SZLACHETNA PACZKA od SP w Małogoszczu i Leśnicy

W dniu 11 grudnia 2015roku przekazaliśmy do magazynu SZLACHETNEJ PACZKI prezenty dla rodziny z terenu naszej gminy wybranej w ramach akcji „Szlachetna Paczka – podziel się na Święta”. W przygotowanie paczek zaangażowali się wszyscy uczniowie i nauczyciele oraz dyrekcja Szkoły Podstawowej w Małogoszczu i Szkoły Filialnej w Leśnicy.

Bardzo staraliśmy się aby spełnić wszystkie marzenia dość licznej rodziny. Przygotowując paczkę przeżyliśmy jako społeczność szkolna wiele radości i pięknych wzruszeń. Ta akcja przyczyniła się do integracji naszej szkolnej rodziny. To było niezwykłe wydarzenie w życiu szkoły. Zebraliśmy tak wiele darów, że mogliśmy jeszcze przygotować podarunek dla dzieci niepełnosprawnych z zaprzyjaźnionej szkoły z terenu naszego powiatu, a także prezenty dla kilku  rodzin z terenu naszej gminy, o których wiemy, że taka pomoc jest dla nich niezwykle przydatna.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w jakikolwiek sposób w akcję w naszej szkole.

Mamy poczucie, że dzięki naszej pracy są niedaleko nas dzieci i ich rodzice, którzy z naszą pomocą będą mieli radosne święta.


SPOKOJU I RADOŚCI NA TE ŚWIĘTA OD BOŻEGO MALEŃSTWA

ZDROWIA I POWODZENIA W NOWYM ROKU


Zespół Szlachetnej Paczki 

SP w Małogoszczu i Leśnicy

 

Przeczytano: 431 razy. Wydrukuj|Do góry