Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

23 grudnia 2015 00:23 | Aktualności

Święty Mikołaj z Małogoszcza u chorych dzieci w szkole w Węgleńcu.

17 grudnia   rano z naszej szkoły wyruszył  Święty Mikołaj  do Wegleńca. W kilku workach i paczkach wiózł prezenty dla dzieci uczących się w SOSW w Węgleńcu. W tym roku uczy się  tam 35 chorych i niepełnosprawnych dzieci.

Aby przygotować takie prezenty, Mikolaj poprosił o pomoc  wszystkich ludzi dobrej woli z naszej szkoły. Wielkie serce i zaangażowanie wykazali członkowie szkolnego koła PCK pod kierownictwem Pani Izy Dewerendy, Panie ze świetlicy i wieli innych osób. 

W imieniu obdarowanych dzieci z Węgleńca podziekowania i życzenia świąteczne dla całej naszej spoleczności szkolnej zlożyła Pani Irena Ibragimow - dyrektor SOSW w Węgleńcu. 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że było nam dane pomóc strudzonemu Świętemu  Mikołajowi w niesieniu   podarków i radości chorym dzieciom.

Przeczytano: 392 razy. Wydrukuj|Do góry