Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

04 kwietnia 2016 08:27 | Aktualności

Podziel włos na dwoje - działalność na rzecz Fundacji Przyjaźni WeGirls rozpoczęta

Z ogromną radością informujemy, że przekazaliśmy już pierwsze włosy na rzecz Fundacji WeGirls, biorącej udział w ogólnopolskiej zbiórce włosów na peruki dla dzieci po chemioterapii lub po operacjach. Darczyńcą jest uczennica kl. Vc Szkoły Podstawowej w Małogoszczu - Klaudia Kozieł.

Wyrażamy ogromną wdzięczność za taki szlachetny gest i składamy podziękowania na ręce Klaudii i jej rodziców. Uczennica ma nową piękną fryzurę, którą wykonała właścicielka Salonu Fryzjerskiego pani Wioletta Sobczyńska.

Przypominamy, że akcja trwa i zachęcamy do udziału w niej.


Poniżej link ze szczegółami inicjatywy:

http://spmalogoszcz.superszkolna.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/176003/nawet_zmieniajac_fryzure_obcinajac_wlosy_mozna_komus_pomoc__fund


Koordynatorzy

Przeczytano: 555 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: