11 maja 2016 08:29 | Aktualności

Kolejne osoby przyłączają się do akcji charytatywnej "Podziel włos na dwoje"

Wspaniale przekazać informację o kolejnych darczyńcach włosów na peruki dla chorych dzieci. Okazuje się, że nasza działalność wyszła poza ramy szkoły i dopytują się o nią także osoby z zewnątrz.

Kolejne dziewczęta zmieniły na wiosnę fryzury, dołączając do grona bohaterów Fundacji WeGirls:

Natalia Kozieł - uczennica klasy Vc Szkoły Podstawowej w Małogoszczu,

Gabriela Stańczyk - nasza była uczennica, obecnie studentka.

Bardzo dziękujemy Natalii i Gabrysi za oddanie włosów, a fryzjerom za zaangażowanie i profesjonalizm.

I. Szyszkowska