Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

10 października 2017 09:22 | Aktualności

Wyjazd klas VI do Multikina

Dnia 9 października uczniowie klas VI w raz z wychowawcami p. M. Biskupską, p. M. Grzyb, p. I. Szyszkowską oraz p. M. Ufniarską udali się do Multikina w Kielcach na film pt. "Tarapaty". Z ogromną uwagą śledzili przygody głównych bohaterów Julki, Olka i psa Pulpeta, którzy próbowali rozwikłać zagadkę złodziejskiej szajki. Film okazał się poruszać wiele ciekawych aspektów począwszy od poszukiwania skarbów, poprzez odbudowę stolicy, sukcesy i straty, czyli o tym, jak radzi sobie młody badacz historii nawet w tarapatach, a kończąć na przyjaźni, wzajemnym zaufaniu i pomocy w trudnych sytuacjach. 

Po seansie dzieci mogły skorzystać z miejscowej gastronomii. Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń szczęśliwie wróciliśmy do domu.


 I. Szyszkowska

Przeczytano: 177 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: