Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

05 grudnia 2017 13:09 | Aktualności

Akcja ,,Pocztówka dla Marszałka”- Most dla Józefa Piłsudskiego w Magdeburgu

    Uczniowie naszej Szkoły Podstawowej w Małogoszczu wzięli udział w międzynarodowej akcji,, Pocztówka dla Marszałka”, mającej na celu oddanie szacunku i pamięci Józefowi Piłsudskiemu w Jego 150- lecie urodzin, które przypadają 5 grudnia 2017 roku.

      W związku z tym jubileuszem dzieci własnoręcznie przygotowały pocztówki z podobizną tego ,,Wielkiego Polaka”, które zostały wysłane do Magistratu w Magdeburgu. Pamięć i szacunek dla przeszłości Ojczyzny są szczególnie ważne dla uczniów naszej szkoły, którzy chcieli uczcić swoimi pracami niezwykłego człowieka- najskuteczniejszego polityka w dziejach Polski i charyzmatycznego przywódcę Józefa Klemensa Piłsudskiego.

       Wszystkim uczniom biorącym udział w akcji serdecznie dziękują pani Magdalena Wiklina i pani Joanna Kowalska.

 

                                                                                                                 M.W i J.K.

Przeczytano: 189 razy. Wydrukuj|Do góry