Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

06 grudnia 2017 17:51 | Aktualności

Mikołajkowa wycieczka klas VI do Krakowa

4 grudnia klasy VI wraz z wychowawcami p. I. Szyszkowską, p. M. Biskupską, p. M. Grzyb oraz p. Pauliną Wątor udały się do Krakowa. Był to wyjazd zorganizowany z okazji zbliżających się mikołajek. 

Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od seansu w krakowskim Multikinie. Film pt. "Mikołaj w każdym z nas" wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Kolejnym punktem była wizyta w miejscowym Aqua Parku, gdzie dzieciaki przez dwie godziny mogły korzystać z jego atrakcji. Wszyscy wspaniale się bawili, co widać na poniższych zdjęciach.

W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Mc'Donalda na ciepły posiłek. Okazało się, że i tam panuje już świąteczna atmosfera.

Pełni wrażen szczęśliwie wróciliśmy do domu Mrugnięcie


I. Szyszkowska

Przeczytano: 158 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: