Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

07 stycznia 2018 23:21 | Aktualności

Kolejny certyfikat dla naszej szkoły za działalność na rzecz bezpieczeństwa w sieci - CYBERNAUCI

Działalność Szkoły Podstawowej w Małogoszczu na rzecz bezpieczeństwa w sieci została doceniona przez organizatorów kolejnego ogólnopolskiego projektu, w którym uczestniczyliśmy - CYBERNAUTÓW.

Szereg podjętych inicjatyw na temat bezpiecznego korzystania z Internetu i jego zasobów został zwieńczony uzyskaniem certyfikatu.

Liczymy na to, że będzie on motywacją do podejmowania kolejnych działań na rzecz rozsądnego i bezpiecznego korzystania z sieci Uśmiech

A już niebawem, bo 8 lutego będziemy obchodzić Dzień Bezpiecznego Internetu. O zaplanowanych w naszej szkole inicjatywach z tej okazji poinformujemy wkrótce Mrugnięcie


I. Szyszkowska

Przeczytano: 101 razy. Wydrukuj|Do góry