06 lutego 2018 10:15 | Aktualności

WYRÓŻNIENIE dla uczennic z kl. 6a w konkursie wojewódzkim!

Uczennice klasy 6a Marysia Niechciał i Karolina Spurek zdobyły WYRÓŻNIENIE w konkursie na teledysk z okazji VII Świętokrzyskiego Dnia Bezpiecznego Internetu 2018. Dziewczynki znalazły się w gronie najlepszych spośród 736 uczniów z całego województwa świętokrzyskiego.
Uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów odbyło się w poniedziałek 5 lutego w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Przed ogłoszeniem wyników konkursu dziewczynki uczestniczyły w warsztatach i prelekcjach dotyczących bezpiecznego korzystania z sieci i jej zasobów prowadzonych przez zaproszonych gości:

1. Zagrożenia w sieci – jak się bronić? – kom. Jarosław Jedynak (Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji), sierż. sztab. Przemysław Nowak (Wydział do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji)
2. Sposoby komunikowania się w Internecie – Artur Tusień (wiceprezes Zarządu Oddziału Świętokrzyskiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego)
3. IP chrześcijanina w sieci – ks. dr Paweł Ścisłowicz (Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach)
4. Odpowiednie korzystanie z mediów społecznościowych. Ochrona wizerunku – mgr Paulina Łochowska (Wydział Prawa Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach).

To wielki sukces

GRATULACJE!!!