13 lutego 2018 20:45 | Aktualności

Konkurs walentynkowy rozstrzygnięty - klasy I - III oraz IV - VI.

Walentynkowy konkurs adresowany był dla dzieci i młodzieży w różnych kategoriach wiekowych. Jak co roku, wpłynęło mnóstwo prac wykonanych za pomocą różnych technik plastycznych (wyklejanki, zdobienia z koralików, brokatu, cekinów itd.). Poziom prac jest bardzo wysoki. Każda zrobiona jest własnoręcznie, bez gotowych elementów. Prace są starannie wykonane, pełne ciekawych pomysłów, uwieńczone życzeniami walentynkowymi lub rymowankami w dwóch językach – angielskim i niemieckim. Oprócz kartek pojawiły się również prace plastyczne nawiązujące do Święta Zakochanych.

Wybór najciekawszej i najpiękniejszej pracy był bardzo trudny. Każda z nich zasługuje na wyróżnienie. Jury, doceniając wkład pracy, pomysłowość, poprawnie napisany wiersz, dokonało następującego wyboru:

W kategorii klas I-III:

I miejsce – Natalia Bąk kl. IIIa