Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

13 lutego 2018 20:45 | Aktualności

Konkurs walentynkowy rozstrzygnięty - klasy I - III oraz IV - VI.

Walentynkowy konkurs adresowany był dla dzieci i młodzieży w różnych kategoriach wiekowych. Jak co roku, wpłynęło mnóstwo prac wykonanych za pomocą różnych technik plastycznych (wyklejanki, zdobienia z koralików, brokatu, cekinów itd.). Poziom prac jest bardzo wysoki. Każda zrobiona jest własnoręcznie, bez gotowych elementów. Prace są starannie wykonane, pełne ciekawych pomysłów, uwieńczone życzeniami walentynkowymi lub rymowankami w dwóch językach – angielskim i niemieckim. Oprócz kartek pojawiły się również prace plastyczne nawiązujące do Święta Zakochanych.

Wybór najciekawszej i najpiękniejszej pracy był bardzo trudny. Każda z nich zasługuje na wyróżnienie. Jury, doceniając wkład pracy, pomysłowość, poprawnie napisany wiersz, dokonało następującego wyboru:

W kategorii klas I-III:

I miejsce – Natalia Bąk kl. IIIa

II miejsce – Piotr Gągorowski  kl. IIId

III miejsce – KamilaMatejkiewicz kl. IIIa

Wyróżnienie – Julia Wiklina kl. Ib

W kategorii klas IV-VI:

I miejsce – Bartek Tatar kl. IVa

II miejsce – Filip Dziórzyński kl. IVe

III miejsce – Agata Winiarska kl. VIa

Wyróżnienie – Wiktoria Jakubus kl. VIa


A. Cichoń

Przeczytano: 245 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: