Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

07 marca 2018 06:30 | Aktualności

Zajęcia w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu 2018 w klasach I - III za nami...

Jednym z działań tegorocznych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu było przeprowadzenie przez uczniów klas starszych cyklu zajęć edukacyjnych w klasach młodszych. Chętni uczniowie z klas V i VI z wielkim zaangażowaniem przystąpili do działania. Wspólnie z koordynatorem p. I. Szyszkowską przygotowali scenariusze lekcji i potrzebne materiały dydaktyczne.

Uczniowie klas I - III bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach, chętnie się wypowiadali i wykonywali ciekawe ćwiczenia. Poznali pojęcie internetu oraz zasady bezpiecznej pracy w sieci, wymyślali swoje internetowe pseudonimy oraz rysowali awatary, czyli sieciowe wizerunki.  

Z relacji dzieci wynika, że zajęcia bardzo się podobały i mamy nadzieję, że zdobyte przez nich informacje będą przede wszystkim wykorzystane w praktyce.

Dziękuję moim specjalistom od bezpieczeństwa w sieci za super lekcje  Mrugnięcie


I. Szyszkowska

Przeczytano: 152 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Zajęcia w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu 2018 w klasach I - III