10 kwietnia 2018 21:24 | Aktualności

Aktywnie przerwy spędzamy i do tańca zapraszamy...

Takie właśnie hasło przyświecało roztańczonym przerwom w naszej szkole. Grupa cheerleaders prowadzona przez panią Paulinę Wątor zachęcała uczniów całego zespołu do aktywności fizycznej podczas przerw w szkole. Dziewczęta swoją pasją do tańca i ogromnymi pokładami pozytywnej energii pokazały, jak mile, zdrowo i bezpiecznie można spędzić czas między lekcjami. Taki wysiłek wpływa korzystnie nie tylko na nasze ciało, ale również odpręża umysł i dodaje pogody ducha. Do zabawy przyłączyli się uczniowie oddziałów gimnazjalnych, klas IV-VII oraz nasi najmłodsi z klas I - III. Inicjatywa była zorganizowana w ramach Dnia Zdrowia oraz Programu "Trzymaj formę".

Poniżej relacja zdjęciowa i filmik.

I. Szyszkowska

P. Wątor