11 kwietnia 2018 13:21 | Aktualności

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach opiekuńczych w dniach 18,19, 20 kwietnia

W dniach 18,19,20 kwietnia 2018 r. (środa, czwartek, piątek) odbywa się egzamin gimnazjalny. W tych dniach odwołane zostaną zajęcia dydaktyczne dla uczniów klas I-VII SP i II PG.
Dla chętnych uczniów zorganizowane zostaną zajęcia opiekuńcze. Prosimy o składanie deklaracji do 16 kwietnia o uczestnictwie dziecka w/w zajęciach do wychowawcy oraz deklaracji chęci skorzystania w tych dniach z obiadu do Pani intendent.

Deklaracje do pobrania w załącznikach poniżej.