Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

20 grudnia 2011 21:46 | Aktualności

05.10.2011. Zbiórka nakrętek plastikowych

Wpisał: Izabela Dewerenda
05.10.2011.Każda nakrętka na wagę zdrowiaPrzypominamy o zbiórce nakrętek plastikowych.

W tym roku szkolnym pomagamy chorej na dziecięce porażenie mózgowe Delfinie, Hubertowi, po operacji tętniaka, potrzebującemu ogromnych środków na kolejne zabiegi i rehabilitację, a także dla Andrzeja po ciężkiej operacji kręgosłupa.

Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą:

odkręć nakrętkę z każdej wyrzucanej butelki po wodzie mineralnej, słoiczka z kremem, szamponu, czy kawy i przynieś ją do świetlicy szkolnej i pomóc tym ludziom.TAK NIEWIELE TRZEBA ABY ZROBIĆ TAK WIELE-KAŻDA NAKRĘTKA NA WAGĘ ZDROWIA

Przeczytano: 532 razy. Wydrukuj|Do góry