Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

29 października 2012 17:29 | Aktualności

Konkurs ekologiczny pt. "Świadomy wie co robić z ZSEE"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie ekologicznym pt. "Świadomy wie co robić z ZSEE" organizowanym przez Fundację Ośrodka Edukacji Ekologicznej z Warszawy. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów, a na dzieci czekają ciekawe zadania konkursowe i wspaniałe nagrody. Uroczysty finał konkursu odbędzie się w Warszawie w obecności gości honorowych i mediów.
Główną ideą konkursu jest zachęcenie uczniów do dbania o środowisko przyrodnicze wskutek mądrego i przemyślanego segregowania elektrośmieci. Konkurs podzielony jest na dwa etapy, podczas których uczniowie poznają problemy swojej gminy, znajdą miejsca, o których wcześniej nic nie wiedzieli, nauczą społeczność lokalną jak być ekologicznym i dbać o czystość otoczenia oraz wspólnie zorganizują zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na swoim terenie.

Organizatorzy odbierają elektroodpady zebrane przez szkoły podczas II etapu konkursu!

Rejestracja uczestników i szczegółowe informacje o konkursie na stronie www.elektroodpadyprostezasady.pl 

Zapraszam do konkursu!


Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej
tel. 22 668 92 68
fax 22 883 50 96
www.elektroodpadyprostezasady.pl; biuro@mroee.pl; edukacja@mroee.pl


Konkurs odbywa się w ramach kampanii edukacyjnej "Elektroodpady - proste zasady" dofinansowanej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Przeczytano: 659 razy. Wydrukuj|Do góry