Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

09 listopada 2012 13:42 | Aktualności

ZBIÓRKA MAKULATURY NA RZECZ RATOWANIA KONI

 

Informujemy, iż w naszej szkole w ramach akcji Klubu Gaja ,,Zbieraj makulaturę, ratuj konie’’ organizowana jest zbiórka makulatury. Do akcji może przyłączyć się każdy uczeń Szkoły Podstawowej.

Rocznie każdy z nas zużywa 240kg papieru. Do wyprodukowania takiej ilości potrzeba czterech drzew, albo…270kg makulatury. Uczestnicząc w naszej akcji segregujesz papier i pomagasz ludziom oraz zwierzętom. Pieniądze za sprzedaną makulaturę zostaną wykorzystane na rzecz pomocy koniom hodowanym na ubój, przeznaczonym na rzeź, wykluczonym ze sportu. Naprawdę warto wziąć udział w akcji! Liczy się każda ilość !!!

Zbiórką makulatury zajmują się panie B. Równiak i J. Grzymkowska. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w akcji i czekamy na pierwszych uczniów z makulaturą.

 

Przeczytano: 751 razy. Wydrukuj|Do góry