30 listopada 2012 14:13 | Aktualności

SUKCES DRUGOKLASISTKI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM!!!

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła brała udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pod honorowym patronatem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie pod hasłem „Jesienne duszki i leśne skrzaty”. Spośród kilkudziesięciu prac wysłanych przez klasy I-III naszej szkoły, spektakularny sukces odniosła uczennica klasy IIc Kornelia Rak. Jej praca  uplasowała się na trzecim miejscu   w Polsce. Konkurencja była ogromna.. Do organizatorów, czyli do Młodzieżowego Domu Kultury  „Dom Harcerza” w Krakowie wpłynęło około trzy tysiące prac z całego kraju. Praca Kornelki urzekła jury kolorystyką, pomysłowością i wielorakością użytych materiałów przyrodniczych. Radość laureatki była ogromna , ponieważ  wręczenie nagrody odbyło się w Krakowie, a było to możliwe dzięki hojności Dyrektora Cementowni Lafarge w Małogoszczu, który zasponsorował  wyjazd, za co serdecznie dziękuje uczennica wraz z wychowawcą p. Moniką Ćwiklik.

Monika Ćwiklik