Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

04 grudnia 2012 20:14 | Aktualności

Lista szkół zakwalifikowanych do III Regionalnego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej

Lista zakwalifikowanych szkół i placówek:

 

Kategoria I-III  

  1. Natalia Bielas, kl.II  - Zespół Placówek Oświatowych w Złotnikach
  2. Julia Palmowska, kl.II -Studio Twórczości Muzycznej Mixtura w Kielcach
  3. Mateusz Dobosz, kl.III - Zespół Placówek Oświatowych w Łosieniu
  4. Laura Olchowa, kl. III - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzezinach
  5. Emil Nyćman, kl.II - Szkoła Podstawowa nr 27 w Kielcach
  6. Marta Jasnos, Michalina Stępień, Katarzyna Migacz, kl.III – Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Olesznie
  7. Emilia Raczyńska, kl.III - Szkoła Podstawowa w Mieczynie
  8. Aleksander Siedlecki, kl.III – Szkoła Podstawowa w Małogoszczu
  9. Anastazja Lewicka, Aleksandra Równicka, Konrad Wójcik, Krzysztof Jachym, kl.I i III – Szkoła Podstawowa w Podchojnach
  10. Zuzanna Chrabąszcz, Magdalena Łakomiec, kl.II - Szkoła Podstawowa w Mąchocicach Scholasterii
  11. Marta Mączyńska, kl.III - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Radwanowie
  12. Szkoła Podstawowa w Woli Morawickiej

 

Kategoria IV-VI    

  1. Agata Malicka, kl.VI – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
  2. Nikola Heromińska, kl.VI - Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
  3. Katarzyna Szczepańska, kl.V  - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Olesznie
  4. Natalia Ryś, kl.IV  – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sędziszowie
  5. Dominika Stawiarz, kl.IV – Szkoła Podstawowa w Mierzawie
  6. Wirginia Kamińska, Roksana Trzcińska, kl.IV  - Szkoła Podstawowa w Mierzawie
  7. Dominika Wrońska, kl.VI  - Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach
  8. Anna Ogonowska, kl.VI  - Szkoła Podstawowa im.Jana Kochanowskiego w Chęcinach
  9. Joanna Małkowska, kl.IV  - Zespół Placówek Oświatowych w Złotnikach
  10. Anna Polańska, kl.VI - Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach
  11. Katarzyna Malecka, kl. VI  – Zespół Szkół w Bęczkowie
  12. Natalia Jędrzejewska, kl.VI - Szkoła Podstawowa w Rembieszycach
  13. Oliwia Celban, Daria Jaszczyk, Justyna Mycka, kl.VI - Szkoła Podstawowa w Prząsławiu
  14. Małgosia Kałuża, kl.VI - Studio Twórczości Muzycznej Mixtura w Kielcach
  15. Agata Stefańczyk, kl.VI - Zespól Placówek Oświatowych w Łosieniu
  16. Mateusz Krupa, kl.V -Szkoła Podstawowa w Małogoszczu
  17. Klaudia Stańczyk, kl.VI - Szkoła Podstawowa w Kozłowie
  18. Jan Ciepluch, kl.VI - Szkoła Podstawowa w Bogucicach
  19. Julia Waglewska, kl.VI - Zespół Szkół Publicznych nr 1, Szkoła Podstawowa nr 13 w Skarżysku-Kamiennej
  20. Karolina Podsiadło, Anna Woś, kl.V - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzezinach
  21. Weronika Woś, kl.V  – Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie
  22. Aleksandra Kroma, kl.V- Publiczna Szkoła Podstawowa w Sczecnie
  23. Patrycja Krzywda, Dominika Kuśmierek, Kamila Równicka, Kacper Sułek, kl.V  – Szkoła Podstawowa w Prząsławiu
  24. Kinga Rydzawska, Ilona Kalisz, kl.IV,V - Szkoła Podstawowa w Mąchocicach Scholasterii
  25. Katarzyna Podczasiak, kl.V - Szkoła Podstawowa im Orląt Lwowskich w Nowinach
  26. Paweł Rydz, kl.VI – Szkoła Podstawowa nr 2 we Włoszczowie
  27. Zespół JOY, kl. IV- Zespół Placówek Oświatowych w Miąsowej
  28. Dominika Konarska, kl.VI – Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Kopra w Słupi
  29. Julia Piątek, kl.V  – Szkoła Podstawowa w Kostomłotach
  30. Maria Beria, Julia Brożyna, kl.IV –Szkoła Podstawowa w Hucie Podłysicy

 

 WAŻNE!

                Zapraszamy 14 grudnia o godz. 10.00 do Domu Kultury w Małogoszczu. Prosimy o przybycie co najmniej 30min. przed rozpoczęciem (tj. 9.30) w celu zarejestrowania się przy wejściu i zweryfikowania danych.

                W przypadku rezygnacji z udziału w Konkursie prosimy o niezwłoczne poinformowanie organizatorów.

                Przypominamy również o konieczności przesłania autorów tekstu i muzyki, gdyż jest to informacja wymagana przez ZAiKS.

                Sugerujemy, aby nagrać podkład muzyczny na dwóch płytach – dla pewnościUśmiech

 

Organizatorzy

 

               

 

Przeczytano: 1289 razy. Wydrukuj|Do góry