Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Aktualności

07 kwietnia 2013 21:05 | Aktualności

GÓRA GROSZA

Od 26 listopada do 7 grudnia w naszej szkole trwała zbiórka pieniędzy na "Górę Grosza". Akcję tę już po raz 13 organizowało Towarzystwo "NASZ DOM", do tej pory zebrano ponad 13 mln złotych. Jeden grosz znaczy niewiele, ale potężna góra grosza może przyczynić się do poprawy losu dzieci.

Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i difinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowia rodzinnego czy rodzin zastępczych.

Podczas akcji w naszej szkole uczniowie zbierali pieniądze, a potem nastąpiło wielkie liczenie. Świetlica szkolna przez dwa dni na kilka godzin zamieniła się w bank, a wszystkim, którzy przeliczyli drobniaki, jeszcze długo pozostał w uszach ich dźwięk. W komisji przeliczającej pod "dowództwem" pani Agnieszki Wojarskiej pracowała m.in. Niechciał Sylwia, Olesińska Kasia, Ćwiklik Michał.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym nasza "góra grosza" z dnia na dzień się powiększa!

Ostateczny wynik jest następujący:

Klasa Ia - 64,44 zł

Klasa Ib - 18,98 zł

Klasa Ic - 36,24 zł

Klasa IIc - 57,04 zł

Klasa IIIa - 171,56 zł

Klasa IVa - 26,80 zł

Klasa VIc - 40,71 zł

Przeczytano: 669 razy. Wydrukuj|Do góry