Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Biblioteka

15 listopada 2017 14:20 | Biblioteka

Czytać głośno każdy może!!!

   Dzień Głośnego Czytania w naszej szkole na stałe zagościł w kalendarzu imprez czytelniczych. To święto, którego najważniejszymi beneficjentami są dzieci. Czytanie im na głos stymuluje ich rozwój, wzbogaca słownictwo i pobudza wyobraźnię.

Święto ma na celu promocję lektury i głośnego czytania. 

             Dzień ten stał się znakomitą okazją do zaproszenia na przerwach lekcyjnych uczniów klas młodszych do biblioteki, aby mogli posłuchać bajek i baśni w wykonaniu swoich starszych kolegów. Dzieci w skupieniu i z uwagą słuchały czytanych opowieści. Podczas sptkań czytelniczych poznały książki  opisujące różne przygody. Natomiast grupa uczniów z klas starszych czytała głośno książki w autokarze szkolnym, gdyż w tym dniu pojechali na szkolną wycieczkę. Tak trzymajcie!!! Czytać głośno można wszędzie!!!

Czytajmy dzieciom codziennie!!!

Przeczytano: 136 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: