Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Biblioteka

22 listopada 2017 10:52 | Biblioteka

Drodzy Rodzice uczniów klas pierwszych...

Drodzy Rodzice!

                Wasze dziecko po raz pierwszy odwiedziło bibliotekę szkolną. Mamy nadzieję, że razem z wizytą rozpocznie się nowy etap ich życia pełen książkowych przyjaciół, kolorowych przygód.

Zwracamy się do Was z prośbą o zachęcenie dzieci do czytania, zwracanie uwagi na poszanowanie książek i terminowe zwracanie wypożyczonych pozycji ponieważ czekają na nie kolejni czytelnicy.

                Prosimy o włączenie się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

„Cała Polska czyta dzieciom”

                Ogólnopolski program rozpoczęto 1 czerwca 2001r. Celem akcji jest rozbudzenie u dzieci zamiłowania do czytania i wyrobienie nawyku na całe życie. Fundacja radzi, że najważniejszą rzeczą, jaką może zrobić rodzic dla swojego dziecka, obok okazania miłości, jest  głośne czytanie.

 Chodzi nam o codzienny RYTUAŁ CZYTANIA.

DZIĘKUJEMY!!!

Przeczytano: 155 razy. Wydrukuj|Do góry