Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Biblioteka

01 grudnia 2017 09:08 | Biblioteka

Misie lubią dzieci, dzieci lubią misie!!!

         Kto z nas nie miał w dzieciństwie swojego ukochanego pluszowego misia? Takiego, bez którego nie można było zasnąć? Sięgnijmy pamięcią do czasów młodości. Jak wyglądał nasz ukochany pluszak? Miękki, puchaty i taki z łatką. Mały, duży, bury, kolorowy, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada, bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

            26 listopada w szkolnej bibliotece uczciliśmy Dzień Pluszowego Misia. W naszym świętowaniu wzięły udział dzieci z klas I-IV oraz gimnazjaliści. Na każdej przerwie czytaliśmy opowieści o misiach m.in. o Kubusiu Puchatku, o Misiu Uszatku. Czytanie to uświetniły nam uczennice z klasy czwartej w przebraniach misiowych oraz całe mnóstwo pluszaków, które  przynieśli ze sobą uczniowie klas I-III.

           Sto lat Misiu!!!

Przeczytano: 152 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: