Zespół Szkół Ogólnokształcących

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ::1.Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo uczniów. 2. Naszą dumą jest nowoczesne wyposażenie klasopracowni, sali gimnastycznej oraz biblioteki. 3.Pomagamy naszym uczniom odnosić sukcesy edukacyjne. 4.Dbamy o lokalny patriotyzm. 5. Wspieramy rozwój ucznia. 6. Współpracujemy z rodzicami. 7. Kształtujemy postawy prospołeczne. 8. Propagujemy zdrowy styl życia. 9. Mamy bardzo dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną. 10. Pozyskujemy dodatkowe środki na funkcjonowanie szkoły. 11. Hasło „SPORT” jest u nas zapisane wielkimi literami. 12. Współpracujemy z samorządem lokalnym, instytucjami działającymi w środowisku.

Biblioteka

08 grudnia 2017 08:39 | Biblioteka

Czas Andrzejek już nadchodzi, w szkole o to się rozchodzi!!!

    W dniu 30 listopada w nasze bibliotece obchodziliśmy andrzejki – dzień wróżb i zabaw. Uczniowie z gimnazjum i liceum wcielili się w role wróżbitów i przygotowali ciekawe zabawy dla swoich młodszych kolegów. Każdy chętny uczeń mógł sprawdzić co przyniesie mu przyszłość.

    Zapach wosku i pełen uroku wystrój naszej „komnaty” sprawił, że atmosfera była pełna magii….

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych……

Przeczytano: 168 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: